ההצהרה מיועדת לנשים ולגברים

כללי

FOODISH, האגף הקולינרי של אנו – מוזיאון העם היהודי, שואף להבטיח שכל שירותי האתר foodish.org נגישים לבעלי מוגבלויות. השקענו משאבים רבים במשימה להפוך את האתר לקל, נוח ונגיש יותר לבעלי מוגבלויות, מתוך אמונה עזה שלכל אחד יש זכות לכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות האתר foodish.org

האתר משתמש בתוסף UserWay Website Accessibility Widget שמופעל על שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת לאתר לשפר את התאמתו להנחיות להנגשת תכני אינטרנט (WCAG 2).

הפעלת תפריט הנגישות

הפעילו את תפריט הנגישות של foodish.org באמצעות לחיצה על אייקון הנגישות שמופיע בפינה של כל דף באתר. אחרי ההפעלה, יש להמתין מעט עד לטעינה מלאה של תפריט הנגישות.

הצהרה

FOODISH, האגף הקולינרי של אנו – מוזיאון העם היהודי, מתמיד במאמצים לשפר את נגישות האתר והשירותים שבו, מתוך אמונה במחוייבותנו המוסרית לאפשר שימוש רציף, נגיש וחופשי לבעלי המוגבלות שבינינו.

על אף המאמצים להנגיש את כל חלקי האתר, ייתכן שחלק מהתוכן עדיין לא הותאם לדרישות הנגישות המחמירות ביותר, משום שטרם נמצאו פתרונות טכנולוגיים מיטביים לכל הנושאים.

אנו כאן בשבילך

אם נתקלתם בקושי באחד מתכני האתר FOODISH, האגף הקולינרי של אנו – מוזיאון העם היהודי,l ואתם זקוקים לעזרה, אנא צרו קשר בשעות העבודה ונסייע לכם בשמחה. כדי לשאול שאלה, לדווח על תקלה או להציע הצעה בנושאי נגישות האתר, כתבו אל: info@foodish.org